sobota, 31 grudnia 2016

Szczęśliwego Nowego Roku!

Przejrzałam sobie mijający właśnie rok! Nie ma w nim szminek od Diora, ani ciuszków pret-a-porter, ale są ogórki kiszone, maliny zrywane prosto z krzaka, bukiety polnych kwiatów, kawka wypijana latem na tarasie, chleb z chrupiącą skórką i kot Ryjek zawsze pod ręką…💜

Życzę Wam, żebyście w Nowym Roku odnajdowali radość w prostych codziennych czynnościach! Szczęśliwego Nowego Roku!

3 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego w 2017! I dziękuję za 2016:-)
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Joanna! I pozdrawiam z Wietnamu! U nas tu przygotowania pełną parą do Roku Koguta! Czytam o symbolu roku na stronie PRZEWODNIK DUCHOWY: „Kogut wstaje rano jako pierwszy i budzi domowników swoją energią i entuzjazmem. Czas brać się do pracy – zdaje się mówić. I tak właśnie wszyscy powinniśmy zrobić. Nie obijajmy się i pozwólmy sobie na pełne zaangażowanie w realizowaniu marzeń. W tym roku mamy ku temu najlepsze warunki. Nie będzie nas opuszczać skupienie i lepiej niż w innych latach zadbamy o szczegóły. Kogut w kulturze chińskiej jest kojarzony z precyzją i wyrazistością. Warto wykorzystać jego pomoc w tej materii.” Jednym słowem będzie ciężko - najgorzej z tym wstawaniem o świcie! ;o)

   Usuń
 2. Po pierwszych tygodniach tego roku, muszę przyznać, że coś w tym musi być. Przestawiłam budzik na 6:06. Bo mam tyle planów, a czas skubany przelatuje.
  i bardzo dziękuję za odpowiedź. Spokojnej podróży:-)

  OdpowiedzUsuń